Agamedes

O Firmie

Firma AGAMEDES na rynku budowlanym istnieje od 22 lat. Specjalizujemy się głównie w ocieplaniu budynków mieszkalnych osób prywatnych, świadczymy również usługi dla firm i developerów. Jednakże osoby prywatne stanowią zdecydowaną większość naszych klientów.


Ponadto wykonujemy  pozostałe prace remontowo-budowlane a ich zakres możecie Państwo znaleźć poniżej.


Od roku 2017 rozszerzyliśmy  swoją działalność, i obecnie zajmujemy się również wznoszeniem budynków mieszkalnych wolnostojących w stanie developerskim oraz ich sprzedażą. Dbamy by materiały użyte do budowy były bardzo dobrej jakości, a budynek był funkcjonalny i energooszczędny


W związku z tym iż główną grupą naszych klientów są osoby prywatne, którym najbardziej zależy na jakości, w ociepleniach stosujemy tylko sprawdzone materiały firmy GREINPLAST przez którą jesteśmy autoryzowani.

 

Posiadamy stałą i doświadczoną kadrę pracowników, która systematycznie przechodzi szkolenia z zakresu technologii aplikacji oraz zastosowań poszczególnych produktów.

 

Zakres naszego działania obejmuje następujące powiaty województwa podkarpackiego:

- rzeszowski

- łańcucki

- przeworski

- jarosławski 

- przemyski

- leżajski

 

Na życzenie klienta przyjeżdżamy na miejsce wykonywania zlecenia celem ustalenia zakresu prac, doboru materiałów, doradztwa oraz wyceny, co jest oczywiście całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. 

 

OFERTA

- OCIEPLENIA BUDYNKÓW

- BUDOWA DOMÓW NA SPRZEDAŻ

- MYCIE ELEWACJI

- MALOWANIE ELEWACJI

- MONTAŻ PODBIĆ DACHOWYCH

- SZTUKATERIA ELEWACYJNA

- ADAPTACJA PODDASZY

- OCIEPLENIA PODDASZY

 

Hotel-Radymno-obrazek-3