Agamedes

Ocieplenia

Główną dziedziną branży budowlanej którą się zajmujemy od początku istnienia firmy, jest ocieplanie budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, jak również konserwacja i modernizacja już istniejących elewacji.


Nasze elewacje wykonujemy z materiałów bardzo dobrej jakości renomowanych firm. Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy w zakresie systemów ociepleń z producentem chemii budowlanej firmą GREINPLAST.  Jesteśmy ich autoryzowanym wykonawcą, ponadto bierzemy udział w organizowanych przez tą firmę szkoleniach aby być zawsze na bieżąco z nowymi produktami oraz technologiami wprowadzanymi na rynek.

W związku z tym iż naszymi klientami są głównie osoby prywatne dbamy o to aby ocieplenie zostało wykonane solidnie by w przyszłości koszty poniesione na energię cieplną były jak najmniejsze.

 

 

Dokładamy wszelkich starań by elewacja spełniała walory estetyczne. Doradzamy w zakresie zastosowania nowoczesnych technik przy użyciu których możemy urozmaicić powierzchnie Państwa ścian zewnętrznych takich jak:

- panele elewacyjne imitujące drewno

- panele kwarcowe i piaskowe 

- bonie wtapiane, naklejane i malowane

- sztukateria elewacyjna

 

Okres jaki działamy na rynku ociepleń budynków, coroczne szkolenia oraz stała kadra pracowników z wieloletnim stażem pracy pozwoliła nam zdobyć bardzo duże doświadczenie w zakresie wykonywanych prac oraz zaufanie naszych klientów.